MarkaEnerji
Elektrik-Kayit
Serbest elektrik dağıtımı tüketici başvurusu
Başvuru formu için tıklayın
PO-Kayit
AutoMatic Filo Yönetimi başvurusu
Başvuru formu için tıklayın
POAS-Giris AutoMatic Filo Yönetimi kullanıcı girişi yapmak için tıklayın
POAS-Fiyat Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına ulaşmak için tıklayın
POAS-Istasyon-Harita PO istasyonlarına harita üzerinde kolayca ulaşmak için tıklayın
Montaj-Servis Montaj ve servis merkezlerini görmek için tıklayın
POAS

Akaryakıt Ürünleri

Image_1 V/Max Performans Serisi İle Sınırsız Performans
V/Max Performans Serisi, Yeni Nesil V/Max Eurodizel'le başlayan gelişim sürecini devam ettiriyor. V/MAX Kurşunsuz 95 ve 97, üstün ve gelişmiş özellikleriyle Nisan 2010 itibarıyla Yeni Nesil V/MAX Kurşunsuz 95 ve 97 olarak ürün gamımızdaki yerini aldı.
Ürün detaylarını inceleyin
Image_2 100 lt'de 4 lt'ye Varan Yakıt Ekonomisi
Petrol Ofisi ailesi olarak hem çevre korunmasına katkıda bulunmak, hem de EPDK uygulamaları ve mevzuata uyum açısından öncü olmak amacıyla 05 Aralık 2007 tarihinde müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz V/MAX Eurodizel 10 yenileniyor ve Şubat 2010 itibariyle Yeni Nesil V/MAX Eurodizel olarak ürün gamımızda yerini alıyor.
Ürün detaylarını inceleyin
Image_3 AĞIR VASITALAR iÇiN YENi PRODiZEL: HER DEPODA +100 KM'ye VARAN DAHA FAZLA YOL
Tüm eski ve yeni tip motorlu kamyon, otobüs ve tır kullanıcılarının beklentileri göz önüne alınarak özel olarak geliştirilen "Yeni Prodizel" Şubat 2011 tarihinde ürün yelpazemizdeki yerini aldı. Petrol Ofisi için özel olarak akaryakıt sektörünün en son teknolojilerinin kullanılmasıyla gerçekleştirilen ortak çalışma neticesinde "Yeni Prodizel" ortaya çıktı.Yeni Prodizel,büyük otomotiv,bağımsız test merkezleri ve bağımsız teknolojik araştırma kurumlarının denetiminde yüksek bütçeli saha, motor ve şasi dinamometre testlerinden geçerek onaylandı. Profesyonellere özel olarak geliştirilmiş olan "Yeni Prodizel" üstün yağlama özelliği ve Dual Faz katkı teknolojisi sayesinde tüm eski ve yeni nesil motorlar için üstün özellikler sunuyor.
Ürün detaylarını inceleyin
Ana Sayfa | Ürünler | Hizmetlerimiz | Hakkımızda | İletişim
maen - 2011~12