MarkaEnerji
Elektrik-Kayit
Serbest elektrik dağıtımı tüketici başvurusu
Başvuru formu için tıklayın
PO-Kayit
AutoMatic Filo Yönetimi başvurusu
Başvuru formu için tıklayın
POAS-Giris AutoMatic Filo Yönetimi kullanıcı girişi yapmak için tıklayın
POAS-Fiyat Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına ulaşmak için tıklayın
POAS-Istasyon-Harita PO istasyonlarına harita üzerinde kolayca ulaşmak için tıklayın
Montaj-Servis Montaj ve servis merkezlerini görmek için tıklayın
POAS

Hakkımızda

MARKA ENERJİ, 2011 yılında kurulmuş, enerji sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Hizmet yelpazemizde şu anda serbest elektrik dağıtımı ve Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi bayiliği en ön sıradadır.

Serbest Elektrik Dağıtımı

Şirketimiz, serbest tüketici niteliği taşıyan müşterilerimize yeterli, kaliteli, sürekli, çevreye uyumlu ve düşük maliyetli elektrik enerjisi sunmayı hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda 2011 yılı itibarıyle başladığımız çalışmalarımızı tüm Türkiye genelinde sürdürüyoruz. Sektörle ilgili yasal düzenlemeler dahilinde çoğunluğu küçük ve orta boy işletmeler olmak üzere geniş bir müşteri portföyüne hizmet veriyoruz.

Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi

Petrol Ofisi'nin araç filolarına istasyonda ödemesiz ve kolay takip edilebilir olduğu için hızlı ve pratik akaryakıt sağlama hizmeti olan PO AutoMatic Filo Yönetim Sistemi bayisi olarak şirketimiz, akaryakıt sektöründe de faaliyet göstermektedir. PO AutoMatic Filo Yönetim Sistemi' nin avantajlarını Marka Enerji ayrıcalığıyla yaşamayı tercih eden şirketler, filo büyüklükleri ve akaryakıt tüketim miktarları ne olursa olsun bize başvurabilirler .

Enerji sektöründe MARKA ENERJİ, uzman kadrosu ve müşteri merkezli yaklaşımı ile pazar payını hızla arttırmaktadır. Uygun maliyet, kolay ödeme ve sürekli destek hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bize ulaşmak, ürün hizmetlerimiz ile ilgili daha geniş bilgi almak için tıklayınız .


Ana Sayfa | Ürünler | Hizmetlerimiz | Hakkımızda | İletişim
maen - 2011~12